TJ Hrob - fotbalový oddíl

2009/2010

Hodnocení podzimu - dorost

Hodnocení dorostu sezóny 2009/2010 – podzim
   Nově utvořené mužstvo dorostu vstoupilo do okresního přeboru vcelku s velkým očekáváním, ale druhá část sezóny to byla děs a hrůza.
   V úvodním zápase se zvítězilo na Meziboří. Zápas to byl vyrovnaný, bojovný, rozhodla přeci jenom větší herní kvalita našeho mužstva. Výsledek byl 2:1. V dalším zápase jsme přesvědčivě porazili mužstvo Bořislavi 5:1. Soupeř fyzicky mnohem vyspělejší, přesto mu to na body nestačilo.
   Poslední vítězný zápas sehrálo mužstvo v Sobědruhách. Po drtivé převaze ve druhém poločase jsme vyhráli 3:1. Poté jakoby se mužstvo se mužstvo zlomilo a zapomnělo hrát fotbal. V domácím zápase se prohrálo s Duchcovem 3:7, po hrůzostrašném výkonu, který se snad ani nedá okomentovat.
   V dalším zápase jsme porazili poslední mužstvo soupeře Srbice 6:0, ale to byly poslední světlé chvilky. V sedmém kole se jelo do Rtyně. Sice jsme se dostali do vedení, ale v dalším průběhu zápasu soupeř větší chutí po vítězství zápas otočil a zaslouženě zvítězil 2:1.
  Zápas dalšího kola se hrál na hřišti suveréně vedoucího celku soupeře. Osek byl jasně lepší a zaslouženě zvítězil 3:0. V posledním kole jsme hostili Krupku. V celkem vyrovnaném zápase měl soupeř přeci jen více štěstí a zvítězil 2:0.
   Po podzimu mužstvo obsadilo 5. místo, když 5x vyhrálo a 4x prohrálo při skóre 25:18 a získalo 15 bodů.
   Nejlepšími střelci se stali Dušan Gábor a Martin Kálal se sedmi góly. 3x se trefil Láďa Ferko. 2 góly dal Pavel Šťastný, jednou se trefili Michal Kovář, Jan Krs a Michal Kubásek. Dvě branky byly vlastní.   
Sestava a hodnocení:
Daniel Klimecký – 7, Jan Freiberg – 6, Pavel Šťastný – 6, Tomáš Svoboda – 6, Martin Secký – 5,
Michal Kubásek – 6, Vladimír Ferko – 5, Milan Gerhard – 6, Michal Kovář – 5, Dušan Gábor – 5,
Martin Kálal – 6, Martin Schmieder – 5, Petr Siřište – 6, Jiří Ptáček – 5, Jakub Freiberg – 5, Jan Krs – 6,
Tomáš Procházka – 6, Dvaid Hegr – 5
   Jelikož mužstvo zůstane i příští sezónu pohromadě a bude doplněno několika žáky, věřím, že jeho výkonnost půjde nahoru. Někteří hráči už nejen trénují s mužstvem dospělých, ale už za něj i nastupují. Musím doufat, že jejich tréninkové úsilí se zúročí ve stabilním hraní právě v tomto týmu.
 
Zdeněk Havlíček
trenér dorostu
Žádné komentáře
 
tjhrob © 2007-2013