TJ Hrob - fotbalový oddíl

2010/2011

5.3. - turnaj dorostu v Litoměřicích

  
Dne 5.3.2011 se naše mužstvo dorostu zúčastnilo kvalitně obsazeného halového turnaje v Litoměřicích. Jednalo se o 1. ročník turnaje s názvem SOKOL POKRATICE CUP 2011.
Turnaje se zúčastnilo celkem 6 mužstev a hrálo se 15 minut systémem každý s každým. Naším prvním soupeřem byl tým LoKo Chomutov(A.tř. sk.B). Než se naši kluci zorientovali nejen v Litoměřicích, ale i v hale, utkání skončilo naší porážkou 5:0. Druhým naším soupeřem byl pořádající tým Sokol Pokratice (OP Litoměřice). Úvod utkání patřil soupeři, který se ujal vedení 1:0, náš tým však utkání otočil a zvítězil 4:2. Nešťastné pro nás bylo utkání s pozdějším vítězem turnaje s týmem Libochovic (A.tř. sk.A) , ve které jsme sice skoro 8 minut vedli 1:0, ale dvě hrubé chyby nás srazili do kolen a nakonec jsme prohráli 3:1. Dramatické utkání bylo s týmem Křešice (III. tř. dorostu – okres Litoměřice), kdy jsme po celou dobu museli stahovat vedení soupeře a utkání jsme dotáhli k remíze 2:2. V posledním utkání bylo vše jasné – výhra nám zaručí medaili naopak remíza nebo prohra nás odsune až na páté místo. Utkání s naším posledním soupeřem, týmem Hoštka (III. tř. dorostu – okres Litoměřice) bylo oboustranně opatrné a nikdo nechtěl udělat chybu. S postupem času náš tým začal více tlačil „na pilu“ což se nám vyplatilo v 11. minutě kdy jsme zaznamenali vítěznou branku a utkání jsme vyhráli 1:0. V celkovém pořadí turnaje jsme tedy skončili na výborném třetím místě se sedmi body a skórem 8:12. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen hráč našeho týmu Daniel Klimecký. Naše branky během turnaje vstřelili:
2 x Šťastný,2 x Kálal, 2 x Chochola,1x Gábor, 1 x Kovář.
TJ HROB na tomto turnaji výborně reprezentovali: Daniel Klimecký, Martin Kálal, Michal Kovář, Pavel Šťastný, Ondra Sedláček, Dušan Gábor, Franta Chochola, Silvestr Botoš, Josef Podstawek, Viliam Karchňák, Robert Sivák.  

Žádné komentáře
 
tjhrob © 2007-2013