TJ Hrob - fotbalový oddíl

2010/2011

8.kolo na MP cup - Hrob : Oldřichov 2:3

Hrob : Oldřichov   2:3 (0:0)
Branky: Pištora, Vinš
Sestava: Mach, Mareš, Vinš, Pištora, Šural, Bechyňský, Ferko, Kálal, Tichý, Šťastný, Kovář, Kozák M., Kozák J., Egrt 
V úvodu úvodního poločasu měl více ze hry Oldřichov. Jeho převahu náš tým postupně eliminoval a první půle skončila bez branek.
O osudu utkání rozhodla hrubka našeho druhého brankáře a Oldřichov se dostal rázem do vedení 3:0. Náš tým sice zabral, zlepšil pohyb a přístup k hráčům soupeře, ovšem branky Pištory a Vinše znamenaly již pouze snížení na konečných 2:3! V utkání nastoupil na postu beka Zdeněk Egrt, se kterým bychom se rádi dohodli na delší spolupráci. Jeho fotbalovost a zkušenosti byly v zápase určitě znát. Věříme, že se stane naší významnou posilou v jarní části soutěže.

Žádné komentáře
 
tjhrob © 2007-2013