TJ Hrob - fotbalový oddíl

2010/2011

Halový turnaj dorostu v Lovosicích - 23.1.

V časné nedělní ráno vyrazilo naše „složené“ mužstvo k halovému turnaji do Lovosic. Turnaje se mimo našeho mužstva účastnily týmy SK Mondi Štětí A+B, FK Litoměřice a domácí FK Lovosice.
   V pěkné sportovní hale, kde se mimochodem hraje i 1. liga házené ČR, jsme v prvním utkání narazili na tým FK Litoměřice. Soupeř se ujal vedení v 9. minutě a v závěru, kdy naše mužstvo zariskovalo, si vedení pojistil druhým gólem. Našim druhým soupeřem byl domácí tým Lovosic. V nesmírně tvrdém utkání jsme inkasovali minutu před koncem a zápas jsme prohráli 1:0. Poté, co jsme jednoho našeho hráče odvezli na rentgen do nemocnice v Litoměřicích a ostatní se dali tak nějak dohromady jsme nastoupili k našemu třetímu utkání s týmem SK Mondi Štětí B. V tomto utkání vstřelil náš první gól Michal Kovář a srovnal tak v 11. minutě na 1:1. Touha po výhře byla tak silná, že jsme otevřeli obranu a utkání jsme nešťastně prohráli 4:1. V posledním utkání byl naším soupeře SK Mondi Štětí A, s kterým jsme prohráli 3:1.
    Turnaj se hrál systémem každý s každým v čase 1x20 minut. Náš tým obsadil 5. místo se skóre 2:10, kdy naše oba góly vstřelil Michal Kovář, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
    Náš oddíl reprezentovali – Michal Kovář, Martin Kálal, Pavel Šťastný, Jan Krs, Ondřej Sedláček, Jaroslav Hájek, Silvestr Botoš, Dušan Gábor, Jan Polák, Adrian Podstawek, David Biháry a v brance nám pomohl Jakub Mašek.