2010/2011

Slovo trenéra k utkání - Novosedlice : Hrob

Novosedlice : Hrob
0:3 (0:2)

Zodpovědný výkon,bezchybná obrana,pozorný veterán Pleskot v bráně a dobrá střelecká produktivita ve druhém podzimním utkání,znamenají zisk tří bodů ze hřiště Novosedlic.
Od prvních minut utkání,hráči zodpovědně plnili taktické pokyny.Naši hru jsme přizpůsobili značně nerovnému,drnitému terénu,na kterém je prakticky nemožné hrát po zemi.Zjednodušená rozehrávka na domácí platila,čehož využil již ve 3.min. Štechmüller,když využil špatného postavení domácího brankáře a krásnou střelou z 35ti metrů zajistil našemu celku vedení (0:1).Domácí v prvním poločase zahrozili jen jednou,když v 10.min. po centru z levé strany orazítkovali břevno naší branky.Po zbytek poločasu naše obrana pozorně likvidovala náznaky šancí již v jejich zárodku.Ve 42.min. vyvezl z vlastní poloviny míč Tichý a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Šurala,který tváří v tvář brankáři nezaváhal (0:2).Do konce poločasu se již skóre neměnilo.
 I po přestávce jsme byli lepším týmem,domácí jsme nepouštěli do žádných šancí a pozornou hrou jsme kontrolovali vývoj utkání.Z několika šancí,které jsme si ve druhé půli vytvořili,se ujala jen v 76.min. střela Pištory,po přihrávce Fencla (0:3),čímž byl završen výsledek zápasu.