2010/2011

Slovo trenéra k utkání - Hrob : Krupka B

Hrob : Krupka B
3:0 (1:0)

V dalším jarním kole mistrovské soutěže jsme na našem hřišti přivítali rezervu Krupky.
 Hned v první minutě zápasu jsme mohli našemu soupeři vstřelit branku,Vinš se ale nabídnuté šance zalekl a slabou střelou poslal míč vedle levé tyče odkryté brány.V úvodních minutách jsme dobře kombinovali a soupeře jsme jednoznačně přehrávali.V 16.min. se odhodlal k sólu z půlky hřiště Pištora,dokázal obejít dva protihráče a přesnou střelou podle vybíhajícího brankáře poslal náš tým do vedení (1:0).
 Po vstřeleném gólu jsme polevili v aktivitě,náš pohyb již nebyl takový jako v úvodu utkání a hra se vyrovnala.Do konce prvního poločasu se hrálo převážně ve středu hřiště,bez výraznějších šancí na obou stranách.
 Druhý poločas jsme začali opět aktivněji.Soupeře jsme přehrávali a vytvářeli jsme si šance na zvýšení našeho vedení.Několik úvodních se nám ještě proměnit nepodařilo,ale v 64.min. si na dlouhý Marešův výkop za obranu hostů naběhl Vinš a krásným gólem upravil na 2:0.Po zbytek utkání jsme hru kontrolovali,hrálo se většinou na polovině soupeře.V 81.min. dokázal ještě vylepšit skóre utkání Pavlík Šural,který tváří v tvář brankáři nezaváhal a potvrdil svou jarní střeleckou formu (3:0).

Branky: Pištora,Vinš,Šural