2010/2011

Slovo trenéra k utkání - Hrob : Hostomice

Hrob : Hostomice
2:2 (1:1)
Utkání se pro náš tým nevyvíjelo dobře.Již v 7.min. jsme inkasovali laciný gól přímo z rohu.Snažili jsme se výsledek utkání rychle zvrátit v náš prospěch,ale naše střelecká nemohoucnost je až zarážející.Nedokázali jsme se dlouhé minuty prosadit ani v těch nejvyloženějších šancích.Přesto se nám do poločasu podařilo alespoň vyrovnat,po přihrávce M.Kozáka srovnal stav utkání J.Kozák(1:1).
 I ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku na soupeřovu bránu,bohužel pro nás,bez gólového efektu.Pětkrát stál proti našim hráčům již jen brankář,ale vždy z těchto minisoubojů vyšel vítězně.Naše naděje na plný bodový zisk oživila až v 75.min. branka Michala Kozáka(2:1).Snaživý hosté vsadili v závěrečných minutách všechny své síly na útok a to se jim vyplatilo.V 92.min. dokázali hlavou srovnat skóre na konečných 2:2.Zápas jednoznačně rozhodla efektivita jednotlivých týmů,zatímco my jsme dokázali z asi deseti vyložených šancí proměnit jen dvě,hostům stačili na dvě branky dvě střely na bránu!