Slovo trenéra k utkání - Hrob : Košťany

Hrob : Košťany
3:2  (0:1)

Úspěšné vykročení našeho mužstva do nového ročníku okresního přeboru.

Na těžkém,podmáčeném terénu jsme v sobotu hostili silný celek Košťan,který se netajil tím,že si přijel do Hrobu pro body.Po deseti minutách hry,kdy se mužstva spíše „oťukávala“,jsme převzali iniciativu.Hra se ale odehrávala především ve středu hřiště a naše střelecké pokusy z uctivé vzdálenosti,v pohodě pochytal hostující brankář.Nejblíže vstřelení gólu byl ve 24.min Štechmüller,bohužel jeho pěkná střela orazítkovala pouze spojnici břevna a tyče.Už se zdálo,že se do kabin půjde za bezbrankového stavu,když ve 40.min. zbytečně fauloval ve vápně hostujícího útočníka Klimecký a nařízený pokutový kop hosté bezpečně proměnili (0:1).
 Do druhého poločasu jsme na soupeře „vlétli“a již ve 48.min. jsme se dočkali vyrovnání.Po přihrávce Fencla se k míči dostal Pavlík Šural a krásnou střelou vyrovnal (1:1).V 55.min. jsme dostali další ledovou sprchu,když jsme neuhlídali rychlou rozehrávku Košťan a po dalekonosné střele znovu prohrávali o jednu branku.Naše snaha o vyrovnání byla dlouhou dobu marná.Až v 68.min. přihrál Vinohradský Pištorovi a ten tvrdou přízemní ranou z dvaceti metrů prostřelil hostujícího brankáře (2:2).S vyrovnáním jsme se ale nespokojili,z domácího zápasu jsme chtěli vytěžit plný počet bodů.Ty nám zajistil v 74.min. po přihrávce Tichého,odvážným průnikem a následnou střelou do šibenice Štechmüller (3:2).V závěrečných minutách zápasu jsme si již uhlídali naše vedení a po zásluze jsme si připsali tři body z prvního utkání.