2010/2011

Slovo trenéra k utkání - Hrob : Háj

Hrob : Háj
2:1 (1:1)

Věděli jsme,že nastupujeme proti týmu,který v úvodních pěti kolech neprohrál a obdržel jen jedinou branku. Našemu týmu chyběli opory
Pištora (trest za vyloučení) a Štechmüller (zranění),přesto jsme chtěli naplno bodovat.
 Od začátku utkání jsme se snažili hrát aktivně,být důrazní v osobních soubojích a rychlým přechodem do útoku rozhodnout utkání v náš prospěch.Do první velké šance se dostal již v 7.min. Šural,ale jeho zakončení dokázal hostující brankář zneškodnit.Soupeře jsme přehrávali,ale naše snažení končilo na hranici „šestnáctky“,kde se v přehuštěném prostoru naši útočníci těžko prosazovali.Ve 24.min. si dobře naběhl Tichý na přihrávku Šurala a z dvaceti metrů nechytatelnou ranou do „šibenice“ potěšil všechny hrobské fanoušky(1:0).Po obdržené brance se Hájští začali více hrnout do útoku a prakticky z jediné střely na naši branku dokázali ve
32.min. vyrovnat na 1:1,dělovkou z dobrých pětadvaceti metrů.Do poločasu jsme měli ještě několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky,ale dobře chytajícího Joba v brance Háje jsme již překonat nedokázali.
 Druhý poločas viděli diváci podobný obraz hry jako v prvním poločase.Naše obrana zodpovědně plnila své úkoly a celý tým dobrým pohybem přehrával hostující celek.Své šance znovu nevyužili postupně Šural,Fencl,ani Kozák a tak se ke slovu znovu dostal nedělní ostrostřelec Tichý který tvrdě napálil odražený míč z dvaceti metrů a vymetl i druhou „šibenici“ Hájské branky.Oba jeho góly by mohli aspirovat na cenu gól podzimu!Do konce utkání se již na stavu nezměnilo a tak jsme po utkání mohli radostně zvednout ruce k oslavám dalších tří bodů do tabulky.