TJ Hrob - fotbalový oddíl

2010/2011

Slovo trenéra k utkání - Košťany : Hrob

Košťany : Hrob   0:1 (0:0)
 První kolo jarní části sezóny jsme odehráli v Košťanech,proti místnímu celku Sokola.Celý první poločas jsme měli v poli mírnou převahu,ale za celou dobu jsme prakticky ani jednou neohrozili soupeřovu bránu.Soupeř pozorně bránil,včas přistupoval k našim hráčům a důraznou hrou do těla narušoval naše útočné snažení v dostatečné vzdálenosti od branky.Domácí zahrozili v první půli dvakrát,ale o to nebezpečněji.Díky pozornému Marešovi v naší bráně,který bravurními zákroky oba pokusy zneškodnil,se ale skóre neměnilo.
 Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím,že jestli chceme udržet kontakt se špičkou soutěže,musíme zabrat a z Košťan odvézt tři body za výhru.Domácí opět pozorně bránili a my se snažili pohybem a rychlými narážečkami soupeře překvapit a strhnout tak zápas v náš prospěch. S naším zvýšeným útočným snažením se do šancí začal dostávat i náš soupeř,kdy každou naší nepřesnost využil k rychlému protiútoku.Dvakrát se dostali domácí za naší obranu,ale ve skvělé formě chytající Mareš nadále držel naše naděje. V 52.min. zakroutil Pištora trestný kop z hranice šestnáctky těsně nad spojnici tyče a břevna.Až v 68.min. jsme se konečně dočkali.Do křídelního prostoru zatáhl míč Vinš,přesným centrem našel Šurala,který se nenechal od míče odstavit a svým důrazem dokázal protlačit míč do brány(0:1).V 75.min se řítil sám na brankáře Vinš,ale včas vyběhnuvšího brankáře domácích nedokázal obhodit.Zbytek zápasu se odehrával většinou ve středu hřiště,domácí se snažili o vyrovnání,ale naše pozorná obrana v čele s Honzou Marešem v bráně všechny útočné snahy domácích včas eliminovala.