Slovo trenéra k utkání - Krupka B : Hrob

Krupka B : Hrob
0:4 (0:2)
Další tři body do tabulky,po zodpovědném výkonu celého mužstva,na hřišti ambiciózní rezervy Krupky.

Utkání se od začátku hrálo ve svižném tempu.Obě mužstva se snažila o hru po zemi.Nebezpečnější akce ale předvádělo naše mužstvo.Ve 22.min. po rychlé rozehrávce a narážečce se Šuralem dokázal chladnokrevně rozvlnit síť za domácím brankářem Hudský (0:1).Ve 26.min. se neohroženě probíjel do zakončení Šural a domácí obránce ho zastavil ve vápně jen za cenu faulu.Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Hudský (0:2).Do konce poločasu jsme ještě neproměnili několik dobrých příležitostí.
 Druhý poločas se odehrával znovu v naší režii. Obrana pozorně odvracela každý náznak snahy domácích o zkorigování výsledku.Dobrým pohybem a důrazem jsme kontrolovali vývoj utkání.V 62.min si na Vinohradského centr naskočil po zaváhání domácích zadáků Šural a hlavou zvýšil naše vedení již na 0:3.V 74.min. po přihrávce Kozáka našlápl k velkému sólu z půlky hřiště Venca Tichý,z domácích hráčů si udělal doslova slalomovou dráhu……nakonec klička brankáři a pohodlné zakončení do prázdné brány (0:4).Zbytek utkání jsme již v poklidu dohráli a po závěrečném hvizdu jsme mohli zaslouženě zvednou ruce nad hlavu.