TJ Hrob - fotbalový oddíl

2010/2011

Slovo trenéra k utkání - Ohníč : Hrob

Další tři body do tabulky,po dobrém a bojovném výkonu celého mužstva a dvěma gólům Pavlíka Šurala...

Ohníč : Hrob
1:2 (1:2)
 Do utkání s naším sousedem v tabulce jsme nastupovali s několika změnami v sestavě.Již ve 12.min. se do křídelního prostoru po pěkné kombinaci dostal Tichý a přesným centrem našel nabíhajícího Šurala,který dostal naše mužstvo do vedení (0:1).Z toho jsme se však dlouho neradovali,již v 17.min. se domácím podařilo vyrovnat.Dvakrát dokázal náš brankář Mareš míč vyrazit,ale na třetí dorážku byl již krátký (1:1).Obě mužstva se snažila strhnout vedení na svou stranu,hrálo se ve slušném tempu,od jedné brány ke druhé.Ve 38.min. dostal Vinš míč za obranu a jeho odvážný průnik domácí zastavili jen za cenu faulu,po kterém následoval pokutový kop.K penaltě se postavil Šural a s přehledem poslal naše mužstvo do vedení (1:2).
Za tohoto stavu se šlo do kabin.
 I druhý poločas se hrál ve svižném tempu.Domácí,povzbuzováni velkým počtem svých fanoušků,se snažili o vyrovnání,ale naší bránu ohrožovali většinou jen ze standardních situací,se kterými si poradil pozorně chytající Mareš.Vyloženější šance na vstřelení branky jsme měli my,ale pokusy Vinše,Pištory,Šurala i Kozáka dokázal zlikvidoval domácí brankář,takže o osudu utkání rozhodly dvě branky Šurala z prvního poločasu.