Slovo trenéra k utkání - Proboštov B : Hrob

Proboštov B : Hrob
2:1 (0:1)

I přes dobrý a bojovný výkon jsme nakonec odcházeli ze hřiště v Proboštově se svěšenými hlavami.
 Utkání se pro nás vyvíjelo dobře.Několik úvodních pokusů o zdolání domácí brány ještě soupeř stihl odvrátit,ale ve 23.min. sklepl Tichý míč ve vápně na Šurala,pro kterého nebyl problém skórovat (0:1).Do konce poločasu jsme měli další možnosti ke zvýšení našeho vedení,ale žádná naše střela si cestu do branky nenašla.
 Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem neinkasovat,což se bohužel nepodařilo.Již v 58.min nepochopitelně propadl centrovaný míč mezi našimi hráči až k proboštovskému Váňovi,který hlavou pohodlně srovnal skóre (1:1).Začínalo se od znova.Obě mužstva chtěla strhnou vývoj utkání na svou stranu.Naši útočnou sílu v 65.min oslabil zbytečným vyloučením do té doby dobře hrající Vinš.I v deseti jsme ale byli více jak vyrovnaný soupeř.V 72.min.,po faulu na Šurala,jsme zahrávali pokutový kop,střelu Egrta ale domácí brankář vystihl.V 78.min. nastřelil Šural z trestného kopu spojnici proboštovské brány.V závěrečných minutách jsme vsadili vše na útok.Domácí se ale  minutu před koncem dostali za odkrytou obranu a druhým gólem definitivně sebrali naděje našeho týmu na bodový zisk ,v této sezóně dosud neporaženého,Proboštova.

Branku našeho týmu vstřelil: Šural