2010/2011

slovo trenéra k utkání - Unčín : Hrob

Unčín : Hrob

0:4 (0:1)

V posledním podzimním kole jsme sehráli utkání v Krupce na umělé trávě s domácím Sokolem Unčín.

Hned v 5.min. se dostal před domácího brankáře Štechmüller,ale míč do brány protlačit nedokázal.V 17.min. orazítkoval po pěkné akci Šural tyč.V dalších šancích neuspěl Pištora.Trpělivě jsme znovu a znovu dobývali domácí bránu,což se povedlo až ve 24.min.Na přesný Šuralův centr za obranu si naběhl Michal Kozák a tvrdou ranou pod břevno zajistil našemu mužstvu zasloužené vedení (0:1). Po celý první poločas se hrálo převážně na polovině domácích.Naši zadáci nepouštěli domácí do žádných šancí.

Na začátku druhého poločasu se na hřišti začalo přiostřovat,naše kombinační hra začala zaostávat,polevili jsme v pohybu a domácí se začínali dostávat i před naší bránu.V několika momentech nás podržel brankář Mareš,obzvláště při dalekonosné střele,která v poslední chvíli „zaplavala“ a jen díky pohotovému zákroku neskončila v naší síti.

Tento moment nás probudil z útlumu.Zlepšili jsme pohyb,drželi míč na kopačkách a začali jsme být znovu nebezpeční v zakončení.V 67.min. vystihl Pištora nepřesnou přihrávku domácích zadáků,ale jeho pokus se ještě mezi tyče nevešel.V 73.min. si situaci zopakoval,obhodil si vyběhnuvšího brankáře a tentokrát se do prázdné brány nemýlil (0:2).Další branku přidal v 78.min. po pěkné střele z trestného kopu Šural.Tečku za utkáním udělal v 85.min. po přihrávce Pištory Ferko (0:4).