2010/2011

slovotrenéra k utkání - Kostomlaty : Hrob

Kostomlaty : Hrob
1:3 (0:1)

Naše vítězství se v Kostomlatech nerodilo lehce-v prvním poločase jsme si vytvořili snad deset vyložených šancí,ale naše koncovka byla katastrofální.Brankáře domácích jsme překonali až ve 33.min.kdy po pěkné kombinaci se Šuralem přesně vystřelil Michal Kozák a zajistil tím našemu mužstvu poločasové vedení 1:0.
 Druhý poločas naše střelecké trápení pokračovalo a tak není divu,že se v 56.min. z ojedinělé šance domácích zrodilo vyrovnání,po zaváhání našich zadáků.Nadšeně hrající domácí se za okamžik dostali znovu do šance-skóre se neměnilo jen díky skvělému zákroku pozorně chytajícího Mareše.V Kostomlatech jsme ale chtěli bodovat naplno a tak naše útočné snažení nabralo na obrátkách.Nejprve se do šance dostal Pištora,ale jeho dorážka orazítkovala pouze tyč soupeřovi brány,po něm se v šanci znovu ocitl Michal Kozák,ale z malého vápna trefil jen brankáře domácích.V 65.min. se za obranu Kostomlat dostal Pištora a jeho přesné zakončení znamenalo znovu vedení našeho celku(1:2).Konečnou podobu výsledku dal v 81.min. znovu Pištora.Po pěkném pasu od Vaška Hory a přesném zakončení
dokázal zpečetit naši výhru 1:3.