Hrob : Havraň   4:1 (2:1)

Branky: Pištora 2, Vrábel, Ferko

Sestava: Mareš, Hudský, Tichý, Bechyňský, Kozák M., Šural, Pištora, Vinš, Vrábel, Ferko, Fencl

Střídání: Kálal, Puškáš, Mach, Procházka

V dalším zápase na naše hřiště přijela ambiciózní Havraň. Mužstvo zvučného fotbalového jména inkasovalo ve 28. minutě po úniku Standy Vinše a jeho centru na šestnáctku a podařené dorážce Péti Pištory. Utkání se zdramatizovalo za 5 minut, kdy hosté vyrovnali z dost sporné penalty. Důležité momenty přišly ke konci prvního a začátku druhého poločasu. To Láďa Ferko dobře dobíhal a také dorazil do sítě střelu zpoza šestnáctky. A již v druhé půli věděl, kam si stoupnout "střelec" posledních zápasů Milan Vrábel. A díky němu jsme šli do dvoubrankového vedení 3:1. Za tohoto stavu se utkání zklidnilo a vlastně se čekalo na konečný hvizd rozhodčího. Ten však přišel po druhém gólu Péti Pištory, kdy mu přihrával a celou akci vymyslel Pavel Šural.

Pro nás důležité body a udržení si vedení v naší skupině!