Potvrdili jsme tříbodový zisk z minulého kola!

Hrob : Kopisty   2:1 (2:1)

Branky: Vinš, Fencl

Sestava: Mareš, Hudský, Tichý, Fencl, Ferko, Kozák M., Šural, Puškáš, Vinš, Pištora, Vrábel

Střídání: Procházka, Vinohradský, Bechyňský, Mach

V dalším domácím zápase jsme přivítali tým, který v minulé sezóně hrál A.třídu, ale začátek sezóny mu zatím moc nevyšel. Ihned v úvodních minutách jsme však zjistili, že to nebylo kvalitou jejich soupeřů, ale spíš fotbalovou smůlou. Od začátku utkání oba týmy měly zájem hrát útočný fotbal, avšak na začátku byly lepší Kopisty. Tlačily se do vápna svými centry a nakopávanými balóny. Velice nebezpečné byly jejich standartky!! Ovšem náš útok nezahálel a díky své iniciativě se dočkal odměny. Pištora ve středu vybojoval míč, posunul ho na Vinše, který využil svou tvrdost a rychlost a svůj únik  přes obránce zakončil do soupeřovy sítě. Gól hru vyrovnal, ale nás vyhecoval. Další vybojovaný míč Péti Pištory znamenal jeho únik po křídle a perfektní centr na Pavla Fencla, kterému rána opravdu sedla. Soupeř však nerezignoval a dále se tlačil do dalších příležitostí, avšak náš brankář "Mary" ke skvěle likvidoval. Jednu z útočných akcí jsme museli ukončit faulem před vápnem a soupeř svou standartku proměnil. Perfektně z přímého kopu se trefil přes zeď do rohu branky a snížil na poločasových 2:1. Druhá půle přinesla dobrý a oboustranně útočný fotbal. Kopisty chtěly vyrovnat, Hrob chtěl potvrdit vedení. Vedení se mu dařilo držet díky Marymu a také díky dobře postavený tyčím branky. Závěrečný nápor jsme přestáli a získal další tři body. V ochozech bylo 80 diváků a fotbal se jim určitě líbil. Věříme, že na další domácí kolo, které se hraje již za týden opět rádi přijdou. Vy všichni!