Bod z Málkova pro nás znamená ztrátu dvou bodů!
20.8.2011 v 17:00

SK Málkov : Hrob   2:2 (1:0)

Branky: Vinš, Fencl

Mimo své hřistě jsme ke svému prvnímu mistrovskému utkání přijeli do pěkného sportovního stánku v obci Málkov. Tým Málkova, stejně jako naše  svůj  muzštvo, letos postoupil do krajské soutěže. Šlo tedy o zápas nováčků. Naše mužstvo od prvních minut mělo herní převahu a kdyby jsme ve 20té minutě vedli 2:0, nikdo by nic nenamítal. Opak byl však pravdou, my jsme hráli fotbal a soupeř dával góly. Ve 31. minutě, kdy hráči Málkova ztěží doběhli na naší polovinu, jeden z hráčů se rozhodl, že svůj úkol splnil a že si odpočine, tak balón trefil tak, že Marymu vymetl šibenici. To Málkov nakoplo a nás srazilo. Do druhé poloviny jsme šli s jasným cílem. Ve druhém poločase se opakoval začátek prvního - my hráli, Málkov dával gól. Ten druhý však padl po naší hrubce, od té doby se na chvíli stal Málkov lepším soupeřem. Energii do žil nám dodala branka Standy Vinše, který zakončoval po úniku Péti Pištory z levé strany. Naše hra se poté otevřela ve snaze vyrovnat a Málkov se dostal do dvou šancí, které Mary zlikvidoval. Naše vyrovnání přišlo z rohu, kdy z rohu Pavlík Šural posadil míč na hlavu Pavla Fencla. Bohužel se nám strhnout vedení a přivézt tři  body z Málkova již nepodařilo.