Hrob : Blatno   3:0 (2:0)

Branky: Fencl 2, Vinš

Sestava: Mareš, Hudský, Tichý, Fencl, Bechyňský, Vrábel, Ferko, Šural, Kozák M., Pištora, Vinš

Střídání: Procházka, Egrt, Vinohradský, Puškáš

V tomto kole dorazil na náš trávník vedoucí celek naší soutěže. Avšak nutno dodat, že jako v našem případě se jedná o nováčka této soutěže. Na hráčích Blatna bylo vidět, že někteří kromě fotbalového hřiště navštěvují také často posilovnu...! Úvod zápasu byl z obou stran opatrnější a oba soupeři se navzájem oťukávali. Náš první gól padl po pěkné akci Milana Vrábela, který středem hřiště zatáhl balón na malé vápno a zpětnou přihrávku na hranici šestnáctky našel Pavla Fencla a ten se trefil do protipohybu brankáře. Druhý gól vstřelil za 10 minut Standa Vinš "chtěnou" střelou z hranice vápna krásně do levého růžku soupeřovi branky. Poločasový výsledek tak byl 2:0. V druhé půli se Blatno pokoušelo s výsledkem něco udělat, ale náš tým již byl jasně lepší. Opět jsme měli další gólové šance (Pištora, Kozák M., Ferko). Náš uklidňující třetí gól vstřelil z pravé strany (podobně jako první) Pavel Fencl. Stanovil tak výsledek zápasu na 3:0!!

Myslím, že po tomto odehraném kole se nám bude krásně koukat do tisku a na internetu na tabulku!