Žatec B : Hrob   2:1 (2:0)

Branka: Tichý

Sestava: Mareš, Hudský, Tichý, Puškáš, Vrábel, Kozák M., Pištora, Ferko, Vinš, Šural, Fencl

Střídání: Mach, Procházka, Egrt, Vinohradský

V tomto tvrdém zápase nám utekl vlastně jeho začátek. Domácí nastoupili s mladým kádrem, který se od úvodu prezentoval nejen svým rychlým přístupem k našim hráčům, ale také svou tvrdoistí. První gól do naší sítě padl v 18. minutě po rohovém kopu. Druhý přišel ve 27. minutě, kdy se po centru z levé strany na hranici desítky opět hlavou do prázdné branky trefil domácí hráč. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale pouze se nám po závaru před domácí brankou podařilo skóre korigovat na 2:1. Další branka již v tomto zápase nepadla a tak padla i naše neporazitelnost, ale díky ostatím výsledkům v naší skupině, jsme vedoucí místo neopustili. Teď ho ale musíme v příštím kole potvrdit.