SKP Kadaň : Hrob   1:3 (0:2)

Branky: Pištora 2, Vinš

Sestava: Mareš, Hudský, Fencl, Puškáš, Tichý, Kozák M., Šural, Ferko, Pištora, Vinš, Vrábel

Střídání: Freiberg Jakub

Další venkovní utkání nás přivedlo na né moc kvalitní hrací plochu mužstva SKP Kadaň. Ke kvalitě hřiště se ještě připojilo úmoré vedro a toto vše nasvědčovalo tomu, že nás čeká těžké utkání. Naše mužstvo se těmto všem problémům však brzo přizpůsobilo a od počátku zápasu jsme byli lepším týmem. Do vedení jsme se dostali v 8. minutě po hrubé chybě soupeře, jejichž bek posílal hlavou "malou domu", ovšem ta skončila přesně u Péti Pištory a ten skóroval. Za dvacet minut se mu povedlo skórovat znovu, když před brankou zakončoval po krásném úniku, centr do malého vápna, pěknou akci Ládi Ferka. Za našeho vedení se šlo do kabin. Bylo důležité nedostat gól, který by soupeře nakopl. Úvod druhého poločasu patřil nám, ale šance Pištory, Vinše, ani Kozáka gólem neskončily. Uklidňující třetí gól přišel v 78. minutě, kdy na půlce vybojoval míč Péťa Pištora, zatáhl míč až k bráně, kde ho perfektně předložil Standovi Vinšovi a ten skóroval do prázdné branky. Soupeř se v samém závěru dočkal také svého čestného úspěchu a výsledek korigoval na konečných 3:1 v náš prospěch. Pro nás důležitý zápas a tři body!!