Mužstvo TJ Hrob ovládlo turnaj v Lounkách

25.7.2009

Úspěšné vystoupení našeho mužstva na tradičním turnaji
v Lounkách-Chodounech.

Na turnaj jsme odjížděli s jasným cílem-turnaj vyhrát a předvedenou hrou potěšit sebe i všechny místní příznivce kopané.
V zahajovacím utkání jsme se střetli s domácím týmem o postup do finále.Od prvních minut jsme zápasu udávali tempo,soupeře jsme přehrávali ve všech směrech a útočné akce zakončovali častou střelbou.V poločase jsme vyhrávali 5:2 a konečné skóre bylo 9:3.Branky našeho týmu dali Šural 4,Pištora 3 a Šťastný a Vinš 1.
Ve druhém utkání proti sobě nastoupili zástupci krajských soutěží,SK Hrobce hrající 1.B třídu našeho kraje a tým SK Dolní Chabry hrající 1.A třídu města Prahy,v jehož týmu nastoupil bývalý internacionál Ladislav Vízek a bývalý hráč Atletika Madrid,Sparty,Jablonce a Bohemians Jiří Rosický.Tým Dolních Chabrů si hladce poradil s týmem Hrobců a po vítězství 4:1,hladce postoupil do finále.
 V souboji o třetí místo vyhráli Hrobce nad Lounkami-Chodouny 3:1 a po jeho skončení jsme nastupovali my do boje o celkové prvenství v turnaji.Úvod zápasu patřil hráčům Dolních Chabrů,kteří se v 9.minutě po nedorozumění naší obrany dostali lehce do vedení 1:0.Gól v naší síti nás všechny nabudil ke zvýšené aktivitě,důrazně jsme přistupovali k hráčům,výborně bránili a dobrým pohybem jsme získávali územní převahu.Již v 15.minutě srovnal skóre Marcel Zelenka a ve 24.minutě Pištora vstřelil branku na 2:1.Do poločasu jsme si ještě vytvořili několik šancí,ale všechny naše pokusy skončili na výborně chytajícím brankáři soupeře.
 Druhý poločas pokračoval ve vysokém tempu,hra se přelévala od jedné brány ke druhé,hrál se pohledný,bojovný fotbal.Bohužel ve 49.minutě po trestném kopu z 20.metrů se do naší brány přesně trefil Jiří Rosický(bratr slavnějšího Tomáše) a srovnal skóre zápasu na 2:2.Za dalších 5 minut se soupeř prosadil brankově znovu a otočil tím zápas ve svůj prospěch.Gól v naší síti nás znovu „nakopl“ ke zvýšené aktivitě,všichni hráči ze sebe vydali maximum.Již v 62.minutě se nám podařilo vyrovnat Pištorou a v 68.minutě vrátil vedení našemu týmu bojovník Standa Vinš.Závěr zápasu jsme odehráli s velkým nasazením a ještě pojistili naše vedení brankou Šurala na 5:3.Všem hráčům patří velké poděkování za příkladnou bojovnost a nasazení v obou utkáních turnaje.